Co Vás čeká

 

Služby v průběhu focení


U focení je několik služeb samozřejmostí, a to z důvodu, aby bylo možné dosáhnout, co nejlepšího výsledku. A které to jsou?

Líčení & účes

Polovinou úspěchu dobré fotografie tkví v dobrém líčení a vhodném účesu. Nevhodné líčení se špatně retušuje a retuš je málokdy tak realistická, jako u vhodného líčení. Ne každá kosmetička a vizážistka však umí zvládnou líčení vhodné pro focení. Proto toto máme ve svých rukou a líčení i účes jsou součástí služeb.

Zapůjčení oblečení, bot a doplňků

Obáváte se, zda bude vaše oblečení vypadat dobře na fotkách? Nemusíte se tím trápit. Ve vybavení ateliéru máme velkou škálu dámského oblečení (od dětských velikostí až po velikost 46), které je pro focení vhodné a dobře pracuje se světly i s postavou. K tomu jsou k dispozici boty (vel. 36 – 41) a různé doplňky. Nepotřebujete tedy pro focení s sebou více než světlé a tmavé spodní prádlo. Pánové prominou, pro ně takto vybaveni zatím nejsme neboť to není v našich silách.

Plné vedení u focení

Máte strach, že nevíte jak se tvářit či jak pózovat? Nemusíte. Při focení vás plně povedu, veškeré pózy upravím tak, aby jste vypadal/a dobře. Vše vždy vysvětlím a tak si kromě dobře napózovaných fotografií odnesete i spoustu rad jak můžete vypadat dobře i na rodinných fotkách nebo fotkách z akcí.